כיצד תקבלו את הסכום המירבי עבור התכשיטים הישנים שלכם?

מכירה של תכשיטים ישנים נחשבת למומחיות של חברתנו ומצריכה היכרות של ממש עם שוק הזהב. בכדי שגם אתם תוכלו לקבל את הסכום המירבי עבור כל עסקה ותיהנו מהמחיר שמגיע לכם, ביקשנו מטובי היועצים שלנו להעניק לכם מניסיונם ולספק כמה טיפים של מקצוענים. הנה כל הדרכים שבהם תבצעו מכירה חכמה ותקבלו את המקסימום תמורת התכשיטים שלכם.

מכרו את התכשיטים בזמן הנכון

בכל תהליך של מכירת תכשיטים ישנים, הטיימינג של המכירה הוא אחד הפרמטרים אשר ישפיעו על כדאיות העסקה. לכן, מומלץ למכור את התכשיטים אך ורק כאשר הזהב או היהלומים נמצאים בערכם המקסימלי והבורסה העולמית נמצאת במגמת עלייה. חשוב להבין מהם הטרנדים, מתי כדאי להישאר על הגדר ומתי שווה לכם לעשות אקזיט קטן ולצאת עם רווח גדול.

התעקשו על כל גרם ושימו לב לסוג הקראט

מכיוון שבלא מעט מקרים אתם תקבלו הצעת מחיר כוללת, בקשו בנימוס שכל תכשיט יישקל בנפרד. מעבר לעובדה שזוהי הדרך הנכונה וההוגנת ביותר, מדובר בעניין ששווה לכם הרבה מאוד כסף. לכן, לפני שאתם מתחילים בתהליך מכירה של תכשיטים ישנים, חשוב שתדעו שכל קראט מתומחר באופן שונה וכל שיבוץ עשוי להגדיל לכם את מתח הרווחים.

אל תהיו אמוציונליים

בכל מכירת זהב או תכשיטים ישנים יש אלמנט סנטימנטלי של ממש ולכן מוטב לנטרל אותו – הרבה לפני ביצוע העסקה. חשוב שתגיעו למעמד המכירה עם הבנה מלאה ושקט נפשי, אשר יאפשרו לכם להתמקח על המחיר הסופי ולקבל את המקסימום עבור כל תכשיט. נסו לחכות כמה ימים לפני תהליך המכירה ובצעו את העסקה כאשר אתם נמצאים בקור רוח ומגיעים מעמדה של עוצמה.

השתדלו לקבל מספר הצעות מחיר

בכדי שתמכרו את התכשיטים הישנים שלכם ברווח שיא ותבצעו מכירת זהב באופן מושלם, גשו למספר צורפים שונים וקבלו כמה הצעות מחיר. באופן זה תוכלו לקבל הערכת מצב אמיתית אודות השווי של התכשיטים ולהיות בטוחים בנוגע לכדאיות של העסקה. כמובן שגם ניתן לקבל הצעת מחיר עד הבית – חברתנו תשמח להגיע עד לפתח ביתכם ולהעניק לכם הצעת מחיר כדאית, ללא כל התחייבות.

לסיכום, מכירה של תכשיטים ישנים מהווה הזדמנות של ממש לשדרג את חשבון הבנק שלכם ולסגור חובות ישנים. יחד עם זאת, חשוב למכור את התכשיטים בזמן הנכון, לעשות סקר שוק אמיתי ולשים לב לסוג הקראט שנמצא במרכזו של כל תכשיט.