דרכים מהירות *וחוקיות* להשיג מזומנים במהירות

מי מאיתנו לא נקלע לסיטואציה בה הוא הזדקק לכסף זמין במהירות? במקרים כאלו הלוואה מהבנק היא לא תמיד אפשרות טובה, השגת אישור להלוואה זהו תהליך שאורך זמן, מה גם שאין ערבות לכך שהלוואה תאושר. אז מה עושים? משנסים מותניים וחושבים על דרכים יצירתיות להשיג מזומנים במהירות, במסגרת החוק כמובן.

ניכיון צ'קים

אחת האפשרויות שעומדות לרשותכם היא ניכיון צ'קים בתמורה למזומן. בעזרת אפשרות זו תוכלו להמיר צ'ק דחוי בכסף ולקבל אותו עוד באותו היום, בניכוי עמלה. גובה העמלה ייקבע בהתאם למועד הפירעון של הצ'ק, טיב הלקוח, רמת הסיכון עוד. את הכסף תקבלו בשיטת התשלום המועדפת עליכם, וכך תוכלו לשפר את תזרים המזומנים במידה משמעותית. התהליך של ניכיון צ'קים דורש מכם להסב צ'ק דחוי לטובת החברה שמספקת את השירות והיא תיתן לכם את סכום הצ'ק במזומן בניכוי עמלה.

מכירת זהב

אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא מכירת זהב או תכשיטים ישנים. ערכו של הזהב נשמר ואף משתבח ככל שהזמן עובר. בנוסף, הוא אינו מושפע מתנודות קיצוניות של השוק. כתוצאה מכך, מסחר בזהב הפך לתחום מבטיח ומאוד פופולרי. אולם אינכם חייבים לסחור בבורסה כדי להשיג כסף מזומן – אם יש לכם כמה תכשיטי זהב ישנים שלא נמצאים בשימוש, תכשיטים משובצים יהלומים או אבני חן, שעונים ישנים וכיוצא בכך, באפשרותם למכור אותם באופן דיסקרטי ורווחי. כדי לעשות זאת, עליכם להזמין אליכם הביתה צוות מיומן מטעם חברה שפועלת בתחום, ולו כל הציוד הדרוש לביצוע בדיקה ושקילה מקצועית. לאחר הבדיקות תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הזהב שלכם.

אשראי חוץ בנקאי

בניגוד לבנק, אשראי חוץ בנקאי זו מסגרת יותר גמישה לקבלת מימון כלכלי. האפשרות של אשראי חוץ בנקאי זמינה עבורכם ללא הרבה בירוקרטיה ואם תעמדו בקריטריונים הנדרשים, תוכלו לקבל מימון באופן מיידי. אפשרות זו תהיה גם אופטימלית במקרים שאינכם רוצים לחרוג ממסגרת האשראי ולהיענות להזדמנויות עסקיות במהירות ובאופן חופשי, לשמור על המסגרת בבנק ועל מעמדכם כלקוחות וליהנות מתנאי החזר נוחים בהתאם ליכולת שלכם וללא שעבודים מיותרים. לאחר שסכום ההחזר ותקופת האשראי יקבעו, תקבלו את הכסף עוד באותו היום בדרך המועדפת עליכם, אם בצ'ק ואם בהעברה בנקאית.

אין ספק שישנן דרכים רבות וטובות להשיג מזומנים במהירות ובמסגרת החוק. כל שעליכם לעשות הוא לחשוב מחוץ לקופסה, להיעזר בשירותיהן של חברות מקצועיות ואמינות ולקבל מענה התואם את הצרכים שלכם בדיוק.